Hakkımızda

KOU AI

Hakkımızda

KOUAI, yapay zeka alanında üniversitemiz öğrencileri
ve bu alana ilgi duyan herkesi, topluluk tarafından düzenlenen etkinlik ve oluşturulan içeriklerle bilgilendirme, bu alanda bir yol göstermek amacıyla kurulmuş gönüllü bir öğrenci topluluğudur.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Nasıl topluluğa kayıt olabilirim?

Topluluğumuza internet sitemiz üzerindeki KOU AI Kayıt Formunu doldurarak katılım başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz tarafımızdan incelenip, başvuru sırasında belirttiğiniz iletişim bilgileri üzerinden sizinle iletişime geçilecektir.

Etkinliklere ve eğitimlere nasıl katılabilirim?

Etkinlik ve eğitimlerimizden sosyal medya ve internet sitemiz üzerindeki Etkinliklerimiz bölümünden haberdar olabilirsiniz. İlgili etkinliğin sayfasında internet sitemiz üzerinden ulaşarak Etkinliğe Katıl butonuna tıklayarak açılan formu doldurup katılım sağlayabilirsiniz.

KOU AI Ekibinde nasıl görev alabilirim?

KOU AI ekibimiz tamamen gönüllü üyelerden oluşan bir topluluktur. Ekibimize katılma isteğinizi topluluğa başvururken Aramıza Katılın formu üzerinden rolünüzü Alt Yönetim Yedek olarak seçerek ve İletişim sayfamızdaki iletişim formu üzerinden bize iletebilirsiniz. Seçtiğiniz alanda Alt Yönetim ekibimizde kontenjan açılması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.